Bjørnar Pettersen Daglig leder
Bjørnar Pettersen Daglig leder
El. Installatør Salg borettslag / sameier

Telefon 481 09 900
bjornar@assistentpartner.no

Geir Olsen
Geir Olsen
Salgssjef Omgivelseskontroll

Tlf.: 911 40 701
geir@assistentpartner.no

Linda Pettersen
Linda Pettersen
Kontorsjef / Ordrebehandler

Telefon 966 23 917
linda@assistentpartner.no

Marianne Hansen
Marianne Hansen
Ansvarlig Trygghetsalarm / Ordrebehandler

Telefon 905 14 599
marianne@assistentpartner.no

Marita Pettersen
Marita Pettersen
Ordrebehandler

Telefon 902 81 648
marita@assistentpartner.no

Vegar Tandberg
Vegar Tandberg
Tekniker / EKOM installatør

Telefon 952 01 886
vegar@assistentpartner.no

Bjørn Ovnan
Bjørn Ovnan
Tekniker / EKOM installatør

Telefon 915 42 712
bjorn@assistentpartner.no

Daniel Nymo
Daniel Nymo
Tekniker / montør – koordinator

Telefon 977 95 990
daniel@assistentpartner.no

Geir Johnsen
Geir Johnsen
Tekniker / montør

Telefon 911 90 290
geir.j@assistentpartner.no

Tomas Hvidsten
Tomas Hvidsten
Tekniker / montør

Telefon 959 99 346
tomas@assistentpartner.no

Tom Hvidsten
Tom Hvidsten
Tekniker / montør

Telefon 469 53 507
tom@assistentpartner.no

Christian Kjøsterud
Christian Kjøsterud
Tekniker / montør

Telefon 971 03 215
christian@assistentpartner.no

Christoffer Nilsen
Christoffer Nilsen
Tekniker / montør

Telefon 995 85 273
christoffer@assistentpartner.no

Mats Kalløkken
Mats Kalløkken
Tekniker / montør

Telefon 966 24 299
mats@assistentpartner.no

Marius Sørensen
Marius Sørensen
Tekniker / montør

Telefon 480 98 250
marius@assistentpartner.no

Marius Dagsleth
Marius Dagsleth
Lærling elektro

Telefon 480 70 630
marius.d@assistentpartner.no